Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

вул. П. Тольятті, 112

                                                                                       У К Р А Ї Н А

Кіровська районна у м. Кіровограді рада Кіровоградської області

Виконавчий комітет

 

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від "17"  грудня  2013 року                                                          № 121

 

Про анулювання оригіналу

та видачу дубліката „Свидетельства

на право собственности на строение”

по вул. П.Тольятті, 112

 

Керуючись статтею 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 19 листопада 2013 року №106 „Про затвердження порядку видачі дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна, виданих на підставі рішень виконавчого комітету районної у місті ради до 01 січня            2013 року, у разі втрати або зіпсування оригіналів документів”, розглянувши заяву громадянина Олександрова Василя Миколайовича, виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

 

         1. Анулювати оригінал та видати дублікат „Свидетельства на право собственности на строение” від 25 жовтня 1985 року на домоволодіння, що знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. П.Тольятті, 112, виданого на підставі рішення виконавчого комітету районної Ради депутатів трудящих        м. Кіровограда від 17 лютого 1975 року № 164, на ім’я „Александрова Василия Николаевича”.

         2. Доручити обласному комунальному підприємству ”Кіровоградське обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації” (Шихова) здійснити виготовлення дубліката „Свидетельства на право собственности на строение” на домоволодіння, що знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. П.Тольятті, 112.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної у місті ради Рацула О.А.

 

Голова районної у місті ради                                                                                    О.Рацул

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада