Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

вул. Менделєєва, 16

У К Р А Ї Н А

Кіровська районна у м. Кіровограді рада Кіровоградської області

Виконавчий комітет
 
 
 
 
 
 
Р І Ш Е Н Н Я
 

від "17"  грудня  2013 року                                                          № 120

 

Про анулювання оригіналу

та видачу дубліката „Свидетельства

на право собственности на строение”

по вул. Менделєєва, 16

 

Керуючись статтею 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 19 листопада 2013 року №106 „Про затвердження порядку видачі дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна, виданих на підставі рішень виконавчого комітету районної у місті ради до 01 січня            2013 року, у разі втрати або зіпсування оригіналів документів”, розглянувши заяву громадянки Брусліновської Віри Павлівни, виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:
 

         1. Анулювати оригінал та видати дублікат „Свидетельства на право собственности на строение” від 16 червня 1983 року на домоволодіння, що знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. Менделєєва, 16, виданого на підставі рішення виконавчого комітету районної Ради депутатів трудящих        м. Кіровограда від 06 квітня              1983 року № 240, на заміну договору дарування від 20 квітня 1973 року, на ім’я „Бруслиновского Бориса Брониславовича”.

         2. Доручити обласному комунальному підприємству ”Кіровоградське обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації” (Шихова) здійснити виготовлення дубліката „Свидетельства на право собственности на строение” на домоволодіння, що знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. Менделєєва, 16.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної у місті ради Рацула О.А.

 
 

Голова районної у місті ради                                                                           О.Рацул

 

  

a

 sebuah

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада