Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

вул. Глінки, 21

 У К Р А Ї Н А

Кіровська районна у м. Кіровограді рада Кіровоградської області

Виконавчий комітет

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від "17"  грудня  2013 року                                                          №119

 

Про анулювання оригіналу

та видачу дубліката „Свидетельства

на право собственности на строение”

по вул. Глінки, 21

 

Керуючись статтею 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 19 листопада 2013 року №106 „Про затвердження порядку видачі дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна, виданих на підставі рішень виконавчого комітету районної у місті ради до 01 січня            2013 року, у разі втрати або зіпсування оригіналів документів”, розглянувши заяву громадянина Кулініча Олександра Івановича, виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

 

         1. Анулювати оригінал та видати дублікат „Свидетельства на право собственности на строение” від 19 червня 1981 року на 27/50 частини домоволодіння, що знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. Глінки, 21, виданого на підставі рішення виконавчого комітету районної Ради народних депутатів м. Кіровограда від 06 травня 1981 року № 506, на заміну договору купівлі-продажу від 03 серпня 1972 року, на ім’я „Кулинича Александра Ивановича”.

         2. Доручити обласному комунальному підприємству ”Кіровоградське обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації” (Шихова) здійснити виготовлення дубліката „Свидетельства на право собственности на строение” на 27/50 частини домоволодіння, що знаходиться за адресою: м. Кіровоград,               вул. Глінки, 21.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної у місті ради Рацула О.А.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                           О.Рацул

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада