Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Всеукраїнський тиждень права

 Традиційно у грудні в Україні вже водинадцяте відбудеться Всеукраїнський тиждень права. Відповідне розпорядження «Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права» прийняв  Кабінет Міністрів України.

Цього року заплановані ініціативи реалізовуватимуть міністерства, центральні органи виконавчої влади, координаційні центри з надання правової допомоги, обласні та Київська міська державна адміністрація.

Завдання Тижня — сприяти формуванню правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищувати рівень знань громадян щодо гарантованих Конституцією та законами України їхніх прав у різних сферах життя.

Урядовий план заходів Всеукраїнського тижня права–2019, передбачає: тематичні та виховні уроки у закладах середньої освіти; лекції, науково-практичні семінари, конференцій, екскурсії, майстер-класи, конкурси, ігри, змагання у закладах освіти та культури, військових частинах, установах виконання покарань та в підпорядкованих установах; конкурс робіт (відеороликів, мультфільмів), присвячених правам людини; мистецькі виставки, засідання книжкових клубів, медіатек, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту; виставки-форуми та благодійні заходи «Правники — суспільству»; міжнародний правничий конкурс імені В. М. Корецького; дні «відкритих дверей» органів виконавчої влади та ще багато іншого.

 До проведення заходів долучився і виконавчий комітет Фортечної у м. Кропивницькому ради. Заплановано проведення навчань, лекцій та семінарів з питань прав людини з працівниками Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районного у м. Кропивницького ради та багато іншого.

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада