Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Відпустки особам, які усиновили дітей

            Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради надає роз'яснення щодо права на надання відпусток особам, які усиновили дітей.

Особам, які усиновили новонароджених дітей безпосередньо з пологового будинку, надається відпустка з дня усиновлення тривалістю 56 календарних днів (при усиновленні двох і більше дітей – 70 календарних днів) з виплатою державної допомоги у встановленому порядку. Відповідно до статті 17 Закону України "Про відпустки" у разі усиновлення дитини (дітей) обома батьками відпустка у зв'язку з вагітністю та плогами надається одному з батьків на їх розсуд.

Жінкам, які усиновили дитину з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування, старше трьох років, надається одноразова оплачувана відпустка у зв'язку з усиновленням дитини тривалістю 56 календарних днів (при усиновленні двох і більше дітей – 70 календарних днів) без урахування святкових і неробочих днів після набрання законної сили рішенням про усиновлення дитини. Ця відпустка може бути використана також батьком дитини (стаття 182  КЗпП України).

Жінкам, які усиновили дитину (або одночасно двох і більше дітей), надаються відпустки для догляду за нею на умовах і в порядку, встановлених статтями 179 і 181 КЗпП України.

За більш детальними роз'ясненнями звертатися до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м.  Кропивницькому ради  за  адресою:  м.  Кропивницький,  вул.  Шатила, буд.  12,  каб.  12, тел. 37 12 93.

 

   Прес-центр виконавчого комітету

                                                          Фортечної районної у м. Кропивницькому ради

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада