Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Тридцять перша сесія

 У К Р А Ї Н А
Фортечна районна у м. Кропивницькому рада сьомого скликання

П Р О Т О К О Л
Тридцять першої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання

м. Кропивницький                                                                                                                                               від 21 липня 2020 року

 

Кришко О. В.

Шановні колеги! Сьогодні, 21 липня 2020 року, у роботі тридцять першої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради зареєструвалися та беруть участь 23 депутатів Фортечної районної у м. Кропивницькому ради, а також керівники виконавчих органів районної у місті ради.

Кришко О. В.

Відповідно до статті 80 Регламенту Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання четверо депутатів повідомили мене про те, що не зможуть взяти участь у роботі сесії з поважних причин, а саме Белашов Костянтин Вадимович, Корінний Сергій Миколайович, Осетров Геннадій Іванович, Гарькавий Сергій Васильович.
Кворум для проведення пленарного засідання тридцять першої сесії районної у місті ради забезпечено. Є пропозиція розпочати пленарне засідання ради.
Заперечень немає? - Немає.
Отже, пленарне засідання тридцять першої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання оголошується відкритим!

(Звучить Державний Гімн України)

Кришко О. В.

На пленарне засідання тридцять першої сесії районної у місті ради сьогодні запрошено Поповкіну І. В. – начальника фінансового відділу районної у місті ради, Голуб Т. В. – завідувача відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету, Закаблуковського В.О. – начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

Кришко О. В.

Шановні депутати!

Нагадую вам, що відповідно до статті 107 Регламенту Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання депутати, які бажають виступити з питань «Різне», повідомляють про це перед відкриттям або під час роботи сесії голову районної у місті ради (головуючого на сесії) або організаційний відділ виконкому.

Кришко О. В.

Шановні колеги!

Відповідно до статті 120 Регламенту на час роботи сесії утворюється секретаріат у кількості п’яти осіб: чотирьох депутатів та одного працівника організаційного відділу виконавчого комітету.

Пропоную обрати головою секретаріату Русула Миколу Івановича; членами секретаріату: Савицьку Олену Миколаївну, Остапенка Олександра Олександровича, Якименка Ігора Андрійовича та Тадеуш Анну Миколаївну, завідувача організаційного відділу виконкому.

Кришко О. В.

- Заперечень немає? - Немає.
Ставлю на голосування.
- Хто за те, щоб затвердити секретаріат персонально у складі Русула Миколи Івановича - голови секретаріату, Савицької Олени Миколаївни, Остапенка Олександра Олександровича, Якименка Ігора Андрійович та Тадеуш Анни Миколаївни, членами секретаріату – 23 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? - Немає.
Пропозицію прийнято одноголосно. Дякую!
Прошу зайняти місця у секретаріаті.

Кришко О. В.

Шановні колеги!

До порядку денного пленарного засідання тридцять першої сесії районної у місті ради пропонуються такі питання:

1. Про депутатські запити.
Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

2. Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за І півріччя 2020 року.
Доповідає Поповкіна І. В. – начальник фінансового відділу Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

3. Про умови оплати праці заступника голови Фортечної районної у м. Кропивницькому ради Жарової І. М. у 2020 році.
Доповідає Голуб Т. В. – завідувач відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету

4.Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання.
Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

5. Про внесення змін до персонального складу постійних комісій Фортечної районної у місті ради сьомого скликання.
Доповідає Кришко О.В. – голова районної у місті ради.

6. Різне.


Кришко О. В.

Пропоную прийняти порядок денний за основу.
- Хто за? – 23 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? - Немає.
Порядок денний прийнято за основу одноголосно.

Кришко О. В.

У мене, шановні депутати, є пропозиція доповнити порядок денний тридцять першої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради такими питаннями:
«Про дострокове припинення повноважень голови Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання Кришка О. В.».
«Про дострокове припинення повноважень депутата Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання»

Голова районної у місті ради наголосив, що надасть відповідь на всі питання щодо його дострокового складання повноважень під час обговорень вищезазначених питань.

Кришко О. В.

Які є пропозиції, зауваження до додаткового порядку денного?

Барабаш О. В. - депутат районної у місті ради від Кропивницької міської організації політичної Партії «Європейська Солідарність», запропонував проголосувати за доповнення в порядок денний пакетом.

Кришко О.В.

Надійшла пропозиція проголосувати за доповнення порядку денного пакетом із двох питань «Про дострокове припинення повноважень голови Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання Кришка О. В.». та «Про дострокове припинення повноважень депутата Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання».

Кришко О. В.

Ставлю на голосування.
Хто за те, щоб доповнити порядок денний зазначеними вище питаннями, прошу голосувати? – 23 депутати.
Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? - Немає.
Пропозиція проходить. Дякую!

Кришко О. В.

Чи є ще пропозиції до зміни порядку денного? Доповнень? Зауважень? Немає.
Пропоную прийняти порядок денний в цілому.
- Хто за? – 23 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? - Немає.
Порядок денний прийнято в цілому більшістю голосів.


Кришко О. В.

Нагадую, що відповідно до статті 90 Регламенту Фортечної районної у м. Кропивницькому ради:
для виступів з доповідями (повідомленнями, заявами) – до 15 хв.,
для виступів із співдоповідями – до 10 хв.,
для виступів з викладом депутатського запиту – до 5 хв.,
для виступів (дебатів) – до 5 хв.,
для повторного виступу, виступів з мотивів голосування, процедури ведення сесії, довідок, питань, зауважень, пропозицій – до 3 хв.
Тексти доповідей, співдоповідей чи інформацій після виступу подаються до секретаріату сесії районної у місті ради.

Кришко О. В.

Шановні депутати, переходимо до розгляду першого питання порядку денного «Про депутатські запити».
Станом на сьогодні до організаційного відділу не надходили депутатські запити. Можливо в когось з колег є зараз бажання озвучити депутатський запит, прошу оголосити.

Борисов Д. С. - депутат районної у місті ради від Кіровоградської міської організації радикальної партії Олега Ляшка озвучив запит щодо необхідності благоустрою Ковалівського пляжу, що знаходиться на мікрорайонні Балащівка. Попросив підтримати його запит.

Кришко О. В.

Питання є по запиту? Немає.

Кришко О. В.

Ставлю на голосування.
- Хто за те, щоб підтримати проект рішення «Про депутатський запит депутата районної у місті ради Борисова Д.С. від 21 липня 2020 року № б/н.» в цілому, прошу голосувати? – 23 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? – Немає.
- Не голосували? – Немає.
Рішення прийнято в цілому одноголосно.

До роботи пленарного засідання сесії районної у місті ради приєднався депутат районної у місті ради Лупандін М. І.

Кришко О. В.

На засіданні присутні 24 депутати.

Кришко О. В.

Шановні колеги, переходимо до розгляду наступного питання порядку денного «Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за І півріччя 2020 року».

Кришко О. В.

Інно Василівно, прошу Вас.

Поповкіна І. В. - начальник фінансового відділу районної у місті ради, зачитала звіт про виконання районного у місті бюджету за І півріччя 2020 року.

Кришко О. В.

Чи є запитання, до Інни Василівни? - Немає.
Ставлю на голосування.
- Хто за те, щоб прийняти проект рішення «Про затвердження звіту про виконання районного у місті бюджету за І півріччя 2020 року» в цілому, прошу голосувати? – 22 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? – 2 депутати.
- Не голосували? – Немає.
Рішення прийнято в цілому більшістю голосів.

Кришко О. В.

Шановні депутати, переходимо до розгляду наступного питання порядку денного «Про умови оплати праці заступника голови Фортечної районної у м. Кропивницькому ради Жарової І. М. у 2020 році».

Кришко О.В.

Які будуть пропозиції?

Голуб Д.В. – депутат районної у місті ради від Кіровоградської міської організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» зазначив, що дане питання розглядалось на засіданні постійної комісії районної у місті ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку, і що є пропозиція встановити у 2020 році заступнику голови Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 70 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років у межах фонду заробітної плати та премію 40 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, вислугу років та надбавки за виконання особливо важливої роботи.

Дрозд А.А. - депутат районної у місті ради від Кіровоградської міської організації радикальної партії Олега Ляшка наголосив, що якщо заступник голови буде виконувати функції в повному об’ємі, то і заробітна плата повинна бути відповідною.

Захарченко О.О. - депутат від Кіровоградської міська організація політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» застеріг, що при збільшенні запропонованого розміру надбавки та премії може виникнути недостатність планових призначень по заробітній платі.

Рацул О.А. – депутат районної у місті ради підтримав свого колегу Дрозда А.А. та запропонував встановити надбавку та премію для заступника голови районної у місті ради у розмірі 100% і 40% відповідно.


Кришко О.В.

Є пропозиція встановити у 2020 році заступнику голови Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання Жаровій Ірині Миколаївні надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років у межах фонду заробітної плати та премію 40 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, вислугу років та надбавки за виконання особливо важливої роботи.

Жарова І.М. – заступник голови Фортечної районної у місті Кропивницькому ради повідомила, що відповідно до статті 12-1 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Закону України «Про запобігання корупції», що при розгляді питання «Про умови оплати праці заступника голови Фортечної районної у м. Кропивницькому ради Жарової І. М. у 2020 році» виникає конфлікт інтересів. І у зв’язку з цим вона не буде брати участі у голосуванні.

Кришко О.В.

Ставлю на голосування.
- Хто за те, щоб внести в проект рішення «Про умови оплати праці заступника голови Фортечної районної у м. Кропивницькому ради Жарової І. М. у 2020 році» розмір надбавки 100% та розмір премії 40 %, прошу голосувати? – 22 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? – 1 депутат.
- Не голосували? – 1 депутат.
Пропозиція прийнята.

Кришко О. В.

Ставлю на голосування в цілому.
- Хто за те, щоб прийняти проект рішення «Про умови оплати праці заступника голови Фортечної районної у м. Кропивницькому ради Жарової І. М. у 2020 році» в цілому із запропонованими доповненнями, прошу голосувати? – 22 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? – 1 депутат.
- Не голосували? – 1 депутат

Кришко О. В.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного «Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання».

Кришко О. В.

Враховуючи рішення районної у місті ради № 231 від 23 червня 2020 року «Про обрання заступника голови Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання», цим рішенням ми вносимо зміни до персонального складу виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання, а саме:

ввести до складу членів виконавчого комітету районної у місті ради:
Жарову Ірину Миколаївну – заступника голови районної у місті ради.

Кришко О.В.

У кого будуть запитання? - Немає.
Які будуть пропозиції?

Савицька О. М. – депутат районної у місті ради від Кропивницької міської організації політичної Партії «Європейська Солідарність», запропонувала прийняти рішення в цілому.

Кришко О.В.

Є пропозиція прийняти даний проект рішення в цілому.
Заперечень немає? - Немає.
Ставлю на голосування.
- Хто за те, щоб прийняти проект рішення «Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання» в цілому, прошу голосувати? – 24 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? – Немає.
- Не голосували? – Немає.
Рішення прийнято в цілому одноголосно.

Кришко О. В.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного «Про внесення змін до персонального складу постійних комісій Фортечної районної у місті ради сьомого скликання».

Кришко О. В.

Враховуючи рішення районної у місті ради від 23 червня 2020 року № 231 «Про обрання заступника голови Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання» та особисту заяву депутата районної у місті ради сьомого скликання Жарової І.М. від 23 червня 2020 року виникла необхідність внести зміни до персонального складу постійних комісій Фортечної районної у місті Кропивницькому ради, затвердженого рішенням районної в місті ради від 22 грудня 2015 року № 16 «Про обрання персонального складу постійних комісій Фортечної районної у місті Кропивницькому ради», а саме:

вивести Жарову Ірину Миколаївну зі складу постійної комісії з питань з питань дотримання прав людини, законності, громадського порядку, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту.

Кришко О.В.

Є пропозиція прийняти даний проект рішення в цілому.
Заперечень немає? - Немає.
Ставлю на голосування.
- Хто за те, щоб прийняти проект рішення «Про внесення змін до персонального складу постійних комісій Фортечної районної у місті ради сьомого скликання» в цілому, прошу голосувати? – 24 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? – Немає.
- Не голосували? – Немає.
Рішення прийнято в цілому одноголосно.

Кришко О. В.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного «Про дострокове припинення повноважень голови Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання Кришка О. В.».

Кришко О. В.

Шановні колеги, так вийшло, що я достроково складаю повноваження голови районної у місті ради. Мені було дуже приємно працювати із всіма вами, але я сподіваюсь, що вам теж. Тож, прошу проголосувати за моє звільнення.

На питання Захарченка О.О. - депутата від Кіровоградської міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» , чому це питання не оговорювалось на засіданнях постійних комісій, що відбулись напередодні, голова районної у місті ради відповів, що на це були причини та могло вплинути декілька факторів, що не дозволяли підняти це питання раніше.

Рацул О.А. – депутат районної у місті ради побажав Кришку О.В. успіхів на новому робочому місці та висловив жаль, що районна рада втрачає такі ціні кадри.

Барабаш О. В. - депутат районної у місті ради від Кропивницької міської організації політичної Партії «Європейська Солідарність», запропонував підтримати рішення Кришка О.В. та проголосувати за його звільнення.

Кришко О.В.

Є пропозиція прийняти даний проект рішення в цілому.
Заперечень немає? - Немає.

Кришко О.В.

Ставлю на голосування.
- Хто за те, щоб прийняти проект рішення «Про дострокове припинення повноважень голови Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання
Кришка О. В.» в цілому, прошу голосувати? – 24 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? – Немає.
- Не голосували? – Немає.
Рішення прийнято в цілому одноголосно.

Кришко О. В.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного «Про дострокове припинення повноважень депутата Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання». Це рішення є наслідком попереднього і я сподіваюсь, що ви так само одноголосно його підтримаєте.

Кришко О. В.

Ставлю на голосування.
- Хто за те, щоб прийняти проект рішення «Про дострокове припинення повноважень депутата Фортечної районної у місті Кропивницькому ради сьомого скликання» в цілому, прошу голосувати? – 24 депутати.
- Хто проти? - Немає.
- Хто утримався? – Немає.
- Не голосували? – Немає.
Рішення прийнято в цілому одноголосно.

Кришко О. В.

Дякую вам всім за розуміння та роботу!

Кришко О. В.

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного «Різне».

Кришко О.В.

У когось є питання, пропозиції, які б ви хотіли розглянути в «Різному»? – Немає.

Кришко О. В.

Шановні депутати, питання, які було заплановано на розгляд тридцять першої сесії Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання, розглянуто.

Дозвольте тридцять першу сесію Фортечної районної у м. Кропивницькому ради сьомого скликання оголосити закритою.

(Звучить Державний Гімн України).

Кришко О.В.

Дякую всім за участь у сесійному засіданні. На все добре!

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                                                                                                  О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада