Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Забезпечення санаторно – курортним лікуванням постраждалих учасників АТО.

 Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у  м. Кіровограді ради (далі – управління) надає роз’яснення про порядок забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 200 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням” (далі – Порядок).

Дія цього Порядку поширюється на осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції, та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни.

Управління забезпечуює зазначених осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до медичних рекомендацій в порядку черговості в міру надходження путівок:

1)  учасників бойових дій – щороку строком на 18-21 день;

2)  інвалідів війни – позачергово щороку строком на 18-21 день;

3) інвалідів із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) — відповідно до медичних рекомендацій, з них:

І та ІІ групи – до санаторіїв спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів;

ІІІ групи – до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18-21 день.

Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в управлінні за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, - за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Для взяття на облік особа чи її законний представник подає: заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №70/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Під час подання копій посвідчень надаються їх оригінали для огляду.

Путівками без лікування забезпечуються громадяни, що супроводжують інвалідів I групи (за винятком інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку), яким за висновком лікувально – профілактичного  закладу необхідна постійна стороння допомога. Якщо інвалід I групи здатний обслуговувати себе самостійно, видається відповідна довідка лікувально – профілактичного закладу.

Інваліда I групи не можуть супроводжувати інваліди I групи та особи, які не досягли 18-річного віку.

Громадянам, які супроводжують інвалідів I та II груп до санаторіїв спінального профілю, путівки не видаються, а лише оплачується проїзд (двічі до санаторію і двічі в зворотному напрямку) у транспорті загального користування (залізничному та автомобільному) згідно з поданими проїзними квитками. У разі проїзду залізничним транспортом відшкодовується вартість квитка у плацкартному вагоні.

У разі відмови особи від путівки складається акт відмови від путівки за формою, затвердженою Міністерством соціальної політики України.

Компенсація за доплату, повязану з поліпшенням умов проживання в санаторії, та за продовження строку лікування не здійснюється.

Поділ путівки та передача її іншій особі забороняється.

        За більш детальними роз’ясненнями звертатися за адресою: вул. Шатила, буд. 12, каб.  7, тел. 37-12- 57.

 

 

Прес-центр виконавчого комітету

Кіровської районної у м. Кіровограді ради”

 

 

Заступник начальника управління

соціального захисту населення

виконавчого комітету Кіровської

районної у м. Кіровограді ради                                                В. Закаблуковський 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада