Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація № 3» Кіровоградської міської ради»

 

У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від  09 листопада  2016  року                                                                  №98

 

Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по

комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 3» Кіровоградської міської ради»

 

           Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 106 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», заяви і документи громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», виконавчій комітет районної у місті ради

 

ВИРІШИВ :

 

           1. Погодити переоформлення особового рахунку двокімнатної квартири № 3 по вул. Д***, 32, житловою площею – 26,50 кв. м   (загальною – 41,08 кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача М*** О** В** (копія свідоцтва про смерть  серія І-ОЛ № **** від 11 серпня 2016 року) на доньку М*** Т** О**, від імені неповнолітніх дітей згода М***Т.О., як їх законного представника, а також згідно з договором найму жилого приміщення від 14 вересня 2016 року з М*** Т.О.

Склад сім’ї – 3 особи.

           2. Погодити переоформлення особового рахунку двокімнатної квартири № 5 по вул. С***(50 **  **), 13, житловою площею –   32,82 кв. м (загальною – 45,59 кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача М*** Л** М** (копія свідоцтва про смерть серія І-ОЛ

№ ****** від 16 червня 2016 року) на онуку С*** Ю** В** за згодою усіх дорослих членів сім’ї, від імені неповнолітніх дітей згода С*** Ю.В. та Ж** І.В., як їх законних представників, а також згідно з договором найму жилого приміщення від 05 вересня 2016 року з С** Ю.В.

Склад сімї – 5 осіб.

 

Голова  районної у місті ради                                                                   О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада