Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про приєднання квартири № 6 у будинку № ** по вул. Б*** до квартального комітету № **

У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 13 жовтня  2016 року                                                               №95

 

Про приєднання квартири № 6

у будинку № ** по

вул. Б***

до квартального комітету № **

 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м.Кіровограді радам  сьомого скликання та їх виконавчим органам",  враховуючи довіреність серії НАР № 595649 від 08 вересня                 2015 року посвідчену Потьомкіною І.А., приватним нотаріусом Кіровоградського міського нотаріального округу, розглянувши   заяву   громадянина   К*** О** С**, згоду квартального комітету № ** Фортечного району м. Кропивницького, виконавчий комітет районної у місті ради 

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до квартального комітету № ** Фортечного району м. Кропивницького квартиру № 6 у будинку № ** по вул. Б*** у м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить громадянину К*** С** Л** згідно з свідоцтвом на право власності на нерухоме майно серії СТА № 940419 від 19 листопада 2015 року та декларацією про готовність до експлуатації об’єкта, який належить до IIII категорії складності (№ КД ********** від 15 червня 2016 р.).

 

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету (Лавренюк) довести це рішення до відома заявника та квартального комітету № ** Фортечного  району м. Кропивницького. 

 

Голова районної у місті ради                                                                          О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада