Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про приєднання квартири № 4 у будинку № ** по вул. Г** ** до квартального комітету № **

У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від "_____" жовтня  2016 року                                                               №94

 

Про приєднання квартири № 4

у будинку № ** по

вул. Г** **

до квартального комітету № **

 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м.Кіровограді радам  сьомого скликання та їх виконавчим органам",  розглянувши   заяву   громадянки   С*** Ю** С**, згоду квартального комітету № ** Фортечного району м. Кропивницького, виконавчий комітет районної у місті ради 

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до квартального комітету № ** Фортечного району м. Кропивницького квартиру № 4 у будинку № ** по вул. Г* ** у м. Кропивницькому, яка на праві приватної, спільної власності належить громадянці С*** Ю** С** та членам її сімї: С** О** А*, С**К** О**, С** О** О**  згідно з свідоцтвом про право власності на житло від 23 грудня 1998 року № ****.

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету (Лавренюк) довести це рішення до відома заявника та квартального комітету №** Фортечного району м. Кропивницького. 

 

 

Голова районної у місті ради                                                                          О. Кришко 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада