Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про приєднання квартири № 3 у будинку № ** по вул. Г** ** до квартального комітету № **

У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 13 жовтня  2016 року                                                               №93

 

Про приєднання квартири № 3

у будинку № ** по

вул. Г** **

до квартального комітету № **

 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м.Кіровограді радам  сьомого скликання та їх виконавчим органам",  розглянувши   заяву   громадянки   К*** Л** С**, згоду квартального комітету № ** Фортечного району м. Кропивницького, виконавчий комітет районної у місті ради 

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до квартального комітету № ** Фортечного району м. Кропивницького квартиру № 3 у будинку № ** по вул. Г*** ** у м. Кропивницькому, яка на праві приватної власності належить громадянці К*** Л* С**  згідно з свідоцтвом про право власності на житло від 25 листопада 2008  року № ****.

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету (Лавренюк) довести це рішення до відома заявника та квартального комітету №** Фортечного району м. Кропивницького. 

 

Голова районної у місті ради                                                               О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада