Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах, в установах та організаціях Фортечного району м. Кропивницького

 У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДИ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

                                                                                 Р І Ш Е Н Н Я

 

від 13 жовтня 2016 року                                                                          № 92

                      

Про дотримання мінімальних гарантій в

оплаті праці на підприємствах, в установах

та організаціях Фортечного району м. Кропивницького

 

         Керуючись статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Бринзи М.А. про дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах, в установах та організаціях Фортечного району м. Кропивницького за дев'ять місяців 2016 року, виконавчий комітет районної у місті ради

                                              

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Бринзи М.А. про дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах, в установах та організаціях Фортечного району  м. Кропивницького взяти до уваги.

2. Роботу управління соціального захисту населення виконкому щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах, в установах та організаціях Фортечного району м. Кропивницького визнати задовільною.

 

3. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету (Бринза) продовжити роботу з керівниками підприємств, установ та організацій усіх форм власності і господарювання, які зареєстровані на території району, щодо додержання вимог чинного законодавства про працю.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                      О. Кришко 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада