Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про надання дозволу опікуну Д** С**. В**. зняти з реєстрації місця проживання недієздатного Х** В**. Г**.

 У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 26 серпня 2016 року                                                                  № 84

 

Про надання дозволу опікуну

Д** С**. В**. зняти з реєстрації

місця проживання недієздатного

Х** В**. Г**.

 

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34, статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 3 статті 67, статтею 71 Цивільного кодексу України, висновком опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу від 23 липня 2016 року № 4), розглянувши заяву опікуна Д** С**. В**., виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

          1. Дозволити опікуну Д** С** В** зняти з реєстрації місця проживання недієздатного Х** В** Г** за адресою: м. Кропивницький, вул. С***, буд.*, в зв’язку з продажем цього будинку, який належить опікуну Д** С**. В**.

          2. Опікуну Д** С**. В**. зареєструвати недієздатного  Х** В** Г** у його сестри С** О** В** за адресою: м. Кропивницький, вул. Т** К** буд. *, кв.*.

3. Зобов’язати опікуна Д** С**. В**. після реєстрації місця проживання недієздатного Х** В**. Г**. за вказаною вище адресою надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради копії  документів, що підтверджують факт реєстрації недієздатного, в термін до 20 вересня 2016 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради Кришка О.В.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                       О.Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада