Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про внесення доповнень до Порядку використання коштів районного у місті бюджету на надання інших, передбачених законодавством пільг за рахунок іншої субвенції з міського бюджету, затвердженого рішенням виконавчого комітету районної у м

 У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 28 липня 2016 року                                                                         № 69

 

Про внесення доповнень до Порядку  

використання    коштів      районного

у  місті   бюджету  на надання інших,

передбачених  законодавством  пільг

за рахунок іншої субвенції з міського бюджету,  затвердженого   рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 19 квітня 2016 року № 33

 

           Відповідно до статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою вдосконалення Порядку використання коштів районного у місті бюджету на надання інших, передбачених законодавством пільг за рахунок субвенції з міського бюджету, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

           1. Внести  доповнення до Порядку використання коштів  районного у місті бюджету на надання інших, передбачених законодавством пільг за рахунок іншої субвенції з міського бюджету, затвердженого рішенням  від  19 квітня 2016 року № 33 ( далі – Порядок), а саме:

      

           1.1. Пункт 1 Порядку викласти в новій редакці

"1.Порядок визначає механізм використання коштів районного у місті бюджету на надання інших, передбачених законодавством пільг за рахунок іншої субвенції з міського бюджету, згідно з законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні", "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист", "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", "Про охорону дитинства", "Про жертви нацистських переслідувань",  "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету Міністрів № 117 від 29 січня 2003 року "Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги".".

           1.2. Пункт 2 Порядку доповнити восьмим абзацом такого змісту:

           "відшкодування  витрат   за   встановлення   телефонів та  послуг зв'язку  ТОВ   "Емпілс - ЛТД",    Помічнянській    дистанції    сигналізації    та    зв'язку,  ПАТ "Укртелеком".". 

           1.3. Пункт 3 Порядку викласти у новій редакції:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             "3. Відшкодування витрат, пов’язаних з перевезенням, щомісячної виплати грошової компенсації витрат на автомобільне пальне, встановлення телефонів та послуг зв'язку, компенсаційних виплат громадянам, які мають право на відповідні пільги, здійснюється за умови реєстрації пільговиків в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги (далі - Реєстр) управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради (далі - управління).".

           1.4. Пункт 3 Порядку доповнити підпунктом 3.5. такого змісту:  

           "3.5. Підставою для  проведення фінансування за встановлення телефонів та послуг зв'язку є надання розрахунків та актів звіряння від ТОВ "Емпілс-ЛТД",  Помічнянської дистанції сигналізації та зв'язку,                    ПАТ "Укртелеком".".                                                                                                                                       

 У зв'язку з цим підпункт 3.5. вважати підпунктом 3.6. відповідно.

           1.5.  Пункт 4 Порядку викласти у новій редакції:

"4.Управління укладає двосторонній договір:із Знам’янською  дирекцією залізничних перевезень філії Одеської залізниці, яка здійснює перевезення пільговиків;
з ТОВ "Емпілс-ЛТД", Помічнянською дистанцією сигналізації та зв'язку, ПАТ "Укртелеком", які встановлюють телефони пільговим категоріям населення;".

1.6. Доповнити Порядок пунктом 6 такого змісту:  

"6. Управління  здійснює відшкодування один раз на два роки грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування ветеранам праці  в розмірі середньої вартості санаторно-курортної путівки, встановленої наказом Міністерства соціальної політики України.".

          2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Кіровської районної у м. Кіровограді ради Кришка О.В.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                        О.Кришко

a

 sebuah

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада