Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація № 3» Кіровоградської міської ради»

 У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

рада Кіровоградської області

Виконавчий ком 

РІШЕННЯ

 

від  28  липня  2016  року                                                                  № 66

 

Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по

комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 3» Кіровоградської міської ради»

 

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 106 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», заяви і документи громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», виконавчій комітет районної у місті ради

 

ВИРІШИВ :

 

1. Погодити переоформлення особового рахунку трьохкімнатної квартири № 36 по вул. Є*** Т*** , житловою площею – 31,74 кв. м  (загальною – 59,29 кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача М** Г** О** (копія свідоцтва про смерть  серія І-ОЛ № ** від 25 лютого 2010 року) на доньку І** Л** М** за згодою усіх дорослих членів сім’ї, а також згідно з договором найму жилого приміщення   від 21 червня  2016 року з І** Л**.М**.

Склад сім’ї – 2 особи.

 

Голова  районної у місті ради                                                               Кришко О.В.

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада