Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про приєднання квартири № 14 у будинку № 3 по туп. А*** до квартального комітету № **

 

У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ВИКОНАВИЙ КОМІТЕТ

 

 

  

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21 липня  2016 року                                                                                   № 61

 

Про приєднання квартири № 14

у будинку № 3 по

туп. А***

до квартального комітету № **

 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м.Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам",  розглянувши заяву громадянки Д*** О* М*, згоду квартального комітету № ** Фортечного району м.Кіровограда, виконавчий комітет районної у місті ради 

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до квартального комітету № ** Фортечного району м.Кіровограда квартиру № 14 у будинку № 3 по туп. А*** у м.Кіровограді, яка на праві спільної власності належить громадянам Д*** О* М*, Д***Г* В*, Д*** Н* В*, Д*** Д* В*, за згодою  усіх дорослих членів сім’ї та згідно з свідоцтвом про право власності на житло від 26 листопада 2007  року  № *.

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету (Лавренюк) довести це рішення до відома заявника та квартального комітету №** Фортечного району м.Кіровограда. 

 

 

Голова районної у місті ради                                                               О. Кришко

 

a

 sebuah

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада