Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про приєднання квартири № 6 у будинку № 3 по туп. А*** до квартального комітету № **

                                                                У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21 червня 2016 року                                                                          № 55

 

Про приєднання квартири № 6

у будинку № 3 по

туп. А***

до квартального комітету № **

 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м.Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам",  розглянувши заяву громадянки Д*** Л*І*, згоду квартального комітету № ** Фортечного району м.Кіровограда, виконавчий комітет районної у місті ради 

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до квартального комітету № ** Фортечного району м.Кіровограда квартиру № 6 у будинку № 3 по туп. А*** у м.Кіровограді, яка на праві приватної, спільної, часткової власності належить громадянам Д*** В* О*, Д*** Л* І* та К*** О* В* в рівних частках, за згодою  усіх дорослих членів сім’ї та згідно з свідоцтвом про право власності на житло  від 12 березня  2007 року №  *.

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету (Лавренюк) довести це рішення до відома заявника та квартального комітету № **Кіровського району м.Кіровограда. 

 

 

Голова районної у місті ради                                                               О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада