Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про приєднання квартири № 2 у будинку № 3 - а по туп. А*** до квартального комітету № **

 

У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ВИКОНАВИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21 червня  2016 року                                                                          № 52

 

Про приєднання квартири № 2

у будинку № 3 - а по

туп. А***

до квартального комітету № **

 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м.Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам",  розглянувши заяву громадянина С***П* І*, згоду квартального комітету № ** Фортечного району м.Кіровограда, виконавчий комітет районної у місті ради 

 

В И Р І Ш И В:

         1. Приєднати до квартального комітету № 29 Фортечного району м.Кіровограда квартиру № 2 у будинку № 3-а по туп. А*** у м.Кіровограді, яка на праві приватної власності належить громадяну Ш*** О* М*, за згодою  усіх дорослих членів сім’ї та згідно з свідоцтвом про право власності на житло від 13 листопада 1997 року № *.

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету (Лавренюк) довести це рішення до відома заявника та квартального комітету № ** Кіровського району м.Кіровограда. 

 

Голова районної у місті ради                                                               О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада