Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація № 3» Кіровоградської міської ради»

 Україна

 

Кіровська районна у місті  Кіровограді рада

виконавчий комітет

 

 

РІШЕННЯ

 

від  17  травня  2016  року                                                                  № 40

 

Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по

комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 3» Кіровоградської міської ради»

 

 

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 105, 106, 107 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», заяви і документи громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради» виконавчій комітет районної у місті ради

 

 

ВИРІШИВ :

 

 

         1. Погодити переоформлення особового рахунку однокімнатної квартири № 10 по вул. Л***, 66, житловою площею – 14,18  кв.  м        (загальною -  26,54 кв. м), з частковими комунальними послугами, у зв’язку із визнанням основного квартиронаймача Г***М** І** особою такою, що втратила право користування житловим приміщенням на підставі рішення Кіровського районного суду м.Кіровограда від 09.11.2015 року, справа № 404/3709/15-ц, на колишню дружину Г**О** О** за згодою усіх дорослих членів сім’ї та згідно з договором найму жилого приміщення від 31 березня 2016 року з Г** О.О.  

Склад сім'ї – 3 особи.

2.  Погодити переоформлення особового рахунку двохкімнатної квартири № 2 по вул. В***, 62, житловою площею – 26,2 кв. м       (загальною – 37,18 кв. м), з частковими комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача М*** А** Х** (копія свідоцтва про смерть  серія І-ОЛ № ***** М*** М.О., як її законного представника, а також згідно з договором найму жилого приміщення  від 25 травня 2015 року з М*** А.А.

Склад сімї – 4 особи.

 

 

 

Голова  районної у місті ради                                                               Кришко О.В.

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада