Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про затвердження Порядку видачі дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна, виданих на підставі рішень виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради до 01 січня 2013 року

 У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 19 квітня 2016 року                                                                         № 29

 

Про затвердження Порядку видачі

дублікатів свідоцтв про право

власності на об’єкти нерухомого

майна, виданих на підставі рішень

виконавчого комітету Кіровської

районної у м. Кіровограді ради

до 01 січня 2013 року

 

         Керуючись статтями 140, 144, 146 Конституції України, статтями 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 53 Закону України «Про нотаріат», Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи лист Міністерства юстиції України від                               25 січня 2016 року № 2078/35440-0-33-15/19 «Щодо надання роз’яснень»,        з метою врегулювання порядку видачі дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна, виданих на підставі рішень виконавчого комітету районної у місті ради до 01 січня 2013 року, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

   1.Затвердити Порядок видачі дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна, виданих на підставі рішень виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради до 01 січня 2013 року, у разі втрати або зіпсування оригіналів документів (додається).

      2.Надати право підпису дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна, виданих на підс таві рішень виконавчого комітету районної у місті ради до 01 січня 2013 року, голові районної у місті ради.

   3.Рекомендувати Кіровоградському обласному комунальному підприємству «Кіровоградське обласне об’єднане бюро технічної

інвентаризації» (Шихова) забезпечити виготовлення дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна, виданих на підставі рішень виконавчого комітету районної у місті ради до 01 січня 2013 року, що знаходяться в матеріалах інвентаризаційних справ, та їх засвідчення.

      4. Це рішення набуває чинності з дня його оприлюднення на офіційному сайті районної у місті ради.

      5. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 19 серпня 2014 року № 62 «Про затвердження Порядку завірення копії примірника втраченого, пошкодженого чи зіпсованого свідоцтва про право власності на об’єкти нерухомого майна».

         6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної у місті ради Кришка О.В.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                  О.Кришко 

ДОДАТОК

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада