Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення виконкому №28

 

У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від "15" квітня 2014 року                                                    № 28

 

Про приєднання будинку **
по вул. ****
до квартального комітету №6 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 29 грудня 2010 року № 65 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м.Кіровограді радам шостого скликання та їх виконавчим органам" (зі змінами та доповненнями), розглянувши заяву громадянина Долгова Олега Миколайовича, клопотання голови квартального комітету №6 Кіровського району м.Кіровограда Коваленко Валентини Олексіївни, виконком районної у місті ради  

В И Р І Ш И В: 

          1. Приєднати до квартального комітету №6 Кіровського району м.Кіровограда будинок ** по вул. **** у м.Кіровограді, який належить  громадянину  Долгову Олегу Миколайовичу відповідно до свідоцтва про  придбання  нерухомого  майна  з  прилюдних  торгів  від  29 листопада 2011 року №****. 

          2. Сектору з питань депутатської діяльності виконкому (Лавренюк) довести це рішення до відома заявника та голови квартального комітету №6 Кіровського району м.Кіровограда Коваленко Валентини Олексіївни.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                     О.Рацул

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада