Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення виконкому № 22

У К Р А Ї Н А
КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
 
Р І Ш Е Н Н Я
 
 

від 19  березня 2013 року                                                                  № 22

 
 
Про роботу адміністративної
комісії при виконавчому комітеті
районної у місті ради у 2012 році
 

        Керуючись пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію завідувача відділу кадрового та правового забезпечення виконкому Голуб Т.В. про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у 2012 році, виконком районної у місті ради

 
В И Р І Ш И В:
 

         1. Інформацію завідувача відділу кадрового та правового забезпечення виконкому Голуб Т.В. про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у 2012 році взяти до уваги.

         2. Роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті районної у місті ради у 2012 році вважати такою, що відповідає вимогам адміністративного законодавства України.

          3. Рекомендувати начальнику спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради Іванову В.А. при складанні протоколів про адміністративне правопорушення суворо дотримуватись вимог статей 254, 256 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

         4. Рекомендувати начальнику Кіровського відділу державної виконавчої служби Кіровоградського міського управління юстиції Комасі Т.С. посилити контроль за своєчасним виконанням постанов, які винесено адміністративною комісією при виконкомі районної у місті ради.

 
 

 

Голова районної у місті ради                                                        О. Рацул

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада