Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №2

У К Р А Ї Н А

Кіровська районна у м. Кіровограді рада Кіровоградської області

Виконавчий комітет 

                                                    

 

Р І Ш Е Н Н Я 

 

 

від „20” січня  2015 року                                                                              № 2 

Про підсумки підготовки
цивільного захисту у 2014 році
та завдання на 2015 рік 

         Керуючись частиною другою статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Кодексом цивільного захисту України,  заслухавши інформацію завідувача бухгалтерсько-господарського відділу виконавчого комітету - головного бухгалтера Біленького В. М. про підсумки підготовки цивільного захисту у 2014 році та завдання на 2015 рік, з метою підвищення рівня готовності органів управління і сил цивільного захисту району до дій в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період, виконком районної у місті ради        

В И Р І Ш И В: 

        1. Інформацію завідувача бухгалтерсько-господарського відділу виконкому-головного бухгалтера  Біленького В. М. про підсумки підготовки цивільного захисту у 2014 році та завдання на 2015 рік  взяти  до  відома.      

        2. Затвердити основні напрямки підвищення готовності, підготовки та пріоритетні завдання цивільного захисту Кіровського району м. Кіровограда на 2015 рік  та План основних заходів цивільного захисту Кіровського району м.Кіровограда на 2015 рік (додаються). 

        3. Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування:       

         1) розробити (уточнити) до 20 лютого 2015 року відповідні об’єктові Плани основних заходів цивільного захисту на 2015 рік (далі – Плани) з визначенням конкретних термінів виконання, відповідальних виконавців, обсягів і джерел фінансування;                                    

         2) забезпечити постійний дієвий контроль за своєчасним виконанням Планів і наданням звітів до бухгалтерсько-господарського відділу виконкому щодо їх виконання згідно з Табелем термінових та строкових донесень Державної служби України з  надзвичайних ситуацій.                                                                                                                  

          4. Зняти з контролю рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 21 січня 2014 року № 1 „Про підсумки підготовки цивільного захисту в    2013 році та завдання на 2014 рік” у зв’язку з його виконанням. 

        5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної у місті ради Горбовського С.В. та завідувача бухгалтерсько-господарського відділу  виконавчого комітету-головного бухгалтера  Біленького В. М. 

 

 

Голова районної у місті ради                                                           С. Горбовський 

 

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про підсумки підготовки цивільного захисту у 2014 році та завдання на 2015 рік 

 

 

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ

 

 підвищення готовності, підготовки та пріоритетні завдання цивільного захисту Кіровського району м. Кіровограда  на 2015 рік

 

 

ПЛАН

 

основних заходів цивільного захисту  Кіровського району  м. Кіровограда  на 2015  рік

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада