Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про затвердження Положення про приймальну комісію та Положення про реабілітаційну комісію комунального закладу «Центр соціальної реабілітації(денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради»

                                                                                                                         

У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У М. КІРОВОГРАДІ РАДА 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «18» березня 2014 року                                                                       №19

 

Про затвердження Положення про
приймальну комісію та Положення про
реабілітаційну комісію комунального закладу
«Центр соціальної реабілітації(денного
перебування) дітей-інвалідів
Кіровської районної у м. Кіровограді ради»

 

         Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про реабілітацію інвалідів в Україні», наказом Міністерства соціальної політики України від 15 серпня 2013 року № 505 «Про затвердження Типового положення про центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», Положенням про комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради», затвердженого рішенням районної у місті ради від 04 лютого 2014 року № 193, виконком районної у місті ради 

В И Р І Ш И В: 

1.  Затвердити такі, що додаються:

Положення про приймальну комісію комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради»;

Положення про реабілітаційну комісію комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому районної у місті ради від 21 серпня 2012 року № 90 «Про затвердження Положення про реабілітаційну комісію комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» Заботкіну Г.І.

 

Голова районної у місті ради                                                                                  О.Рацул

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада