Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про приєднання будинку 19 по вул. Грузовий двір до квартального комітету №18

  

У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від "18" березня 2014 року                                                     №18

 

Про приєднання будинку 19
по вул. Грузовий двір
до квартального комітету №18

 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 29 грудня 2010 року № 65 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою радам Кіровського та Ленінського районів м.Кіровограда шостого скликання та їх виконавчим органам" (зі змінами та доповненнями), розглянувши заяву громадянина Шевченка Олександра Анатолійовича, клопотання голови квартального комітету №18 Кіровського району м.Кіровограда Вареник Тамари Костянтинівни, виконком районної у місті ради  

В И Р І Ш И В: 

          1. Приєднати до квартального комітету №18 Кіровського району м.Кіровограда будинок №19 по вул. Грузовий двір у м. Кіровограді, який належить  громадянину  Шевченку Олександру Анатолійовичу відповідно до свідоцтва про  право власності на житло від 15 квітня 2000 року  №4493. 

          2. Відділу комунального господарства виконкому (Москаленко) довести це рішення до відома заявника та голови квартального комітету №18 Кіровського району м.Кіровограда Вареник Тамари Костянтинівни.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                     О.Рацул

 

  

Лавренюк  24 94 67

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада