Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про приєднання квартири № ** у будинку № 7 Г по вул. П*** до квартального комітету № **

У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 12грудня  2016 року                                                                     №121

 

Про приєднання квартири № **

у будинку № 7 Г по вул. П***

до квартального комітету № **

 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м.Кіровограді радам  сьомого скликання та їх виконавчим органам",  розглянувши   заяву   громадянки   В*** Н** М**, згоду квартального комітету № ** Фортечного району м. Кропивницького, виконавчий комітет районної у місті ради 

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до квартального комітету № ** Фортечного району м. Кропивницького квартиру № ** у будинку № 7 Г по вул. П*** у  м. Кропивницькому, яка на праві спільної власності належить громадянам В*** Н**М**, В*** І** Ю**, В*** О** Ю**, за згодою  усіх дорослих членів сім’ї та згідно з свідоцтвом про право власності на житло від 26 лютого 2***  року            № ****.

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету (Лавренюк) довести це рішення до відома заявника та квартального комітету №** Фортечного району м. Кропивницького. 

 

 

Голова районної у місті ради                                                               О. Кришко 

a

 sebuah

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада