Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про приєднання будинку № *** по пров. Л*** 2 - ому до квартального комітету № **

У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 12 грудня  2016 року                                                               №119

 

Про приєднання будинку № ***

по пров. Л*** 2 - ому

до квартального комітету № **

 

         Керуючись статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, рішенням Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м.Кіровограді радам  сьомого скликання та їх виконавчим органам", враховуючи рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради № 504 від 13 вересня 2016 року «Про переведення садового будинку № 1161 у садовому товаристві «Дружба» в м. Кропивницькому у жилий будинок» та  розглянувши   заяву   громадянина М*** Ю**В**, згоду квартального комітету № ** Фортечного району  м. Кропивницького, виконавчий комітет районної у місті ради 

 

В И Р І Ш И В:

         1. Приєднати до квартального комітету № ** Фортечного району м. Кропивницького будинок № *** по пров. Л*** 2 - ому у м. Кропивницькому, який на праві приватної власності належить громадянину М*** Ю** В*** згідно з свідоцтвом про право власності на нерухоме майно серії САЕ № ****** від 19 липня 2*** року.

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету (Лавренюк) довести це рішення до відома заявника та квартального комітету №** Фортечного району  м. Кропивницького. 

 

 

Голова районної у місті ради                                                               О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада