Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення виконкому №118

УКРАЇНА
 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У М. КІРОВОГРАДІ РАДА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
 
Р І Ш Е Н Н Я
 

від 20 листопада 2012року                                                           № 118

                                                                                         

Про роботу територіального центру

соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

Кіровського району м. Кіровограда

за 9 місяців 2012 року

 

Заслухавши інформацію заступника начальника управління праці та соціального захисту населення виконкому – директора територіального центру Берднікова О.А. про роботу територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Кіровського району  м. Кіровограда за 9 місяців 2012 року, керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком районної у місті ради 

 
В И Р І Ш И В :
 

1. Інформацію заступника начальника управління праці та соціального захисту населення виконкому–директора територіального центру            Берднікова О.А. про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровського району м. Кіровограда за 9 місяців 2012 року взяти до уваги.   

 

2. Роботу територіальногоцентру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Кіровського району м. Кіровограда  визнати задовільною.

 
 
Голова районної у місті ради                                                            О.Рацул
 
 
 
 

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу територіального центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Кіровського району м. Кіровограда

 за 9 місяців  2012 року

 

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровського району м. Кіровограда (далі - Територіальний центр) має три відділення : відділення соціальної допомоги вдома, відділення соціально–побутової адаптації, відділення соціально – медичних послуг.

Кошторисні призначення територіальному центру на 2012 рік виділено  у сумі 4469300,00 грн., затверджено на 01.10.2012 року 3364652,00 грн., фактично профінансовано станом на 01.10.2012 року 2818841,00 грн.

Територіальний центр надає соціальні послуги громадянам похилого віку та інвалідам на безоплатній та платній основі.

Загальна чисельність робітників згідно зі штатним розписом складає               106,5 осіб, з їх числа : 73 соціальних робітника, 5,5 працівників відділення соціально – медичних послуг, 7 працівників відділення соціально – побутової адаптації, адміністративний апарат - 11 осіб.

З соціальними робітниками двічі на тиждень проводяться планові робочі наради. Середнє навантаження на соціального робітника у відділенні соціальної допомоги вдома перевищує гранично допустиму норму та становить 12,2 підопічних.

На 01.10.2012 року  відділенням територіального центру виявлено  3010 громадян похилого віку, інвалідів, які потребують різних видів соціальної допомоги.

Відділеннями надається 56 видів соціально–побутових послуг, у тому числі: придбання та доставка продуктів з ринку або магазинів, виклик лікаря та купівля медикаментів за призначенням лікаря, прибирання приміщення, приготування їжі, оформлення субсидій, обмін книжок на оплату комунальних послуг, автотранспортні послуги «Соціального таксі» та інше.

За звітний період 2012 року до відділення соціальної допомоги вдома взято на облік 142 особи, знято з обслуговування з різних причин 158 осіб, загальна кількість підопічних станом на 01.10.2012 року, яким надаються послуги у відділенні соціальної допомоги вдома, складає 890 осіб, з них  134 особи, яким надаються платні соціальні послуги. Сума оплати за соціальні послуги за 9 місяців 2012 року - 60,0 тис.грн., які були витрачені для зміцнення матеріальної бази територіального центру. 

У відділенні соціальної допомоги вдома із числа підопічних обслуговуються :

учасники Великої Вітчизняної війни – 355 осіб, інваліди війни –  41 особа, інваліди різних категорій – 280 осіб, 320 осіб, яким за 80 років та  45 осіб, яким за 90 років. 

Надсилаються запити до нотаріуса з метою отримання витягів                          з Державного реєстру правочинів щодо укладання договорів довічного утримання підопічних відділення соціальної допомоги вдома, отримано             750 витягів.

За звітний період відділенням соціально–побутової адаптації територіального центру виявлено 1109 осіб та надано послуг 954 особам, інвалідам війни, інвалідам загального захворювання та ветеранам праці -             5314 безкоштовних послуг. На платному обслуговуванні у відділенні перебувають 448 осіб, сума коштів за 9 місяців 2012 року, отриманих за платне обслуговування, складає 4,0 тис.грн.       

Через відділення соціально-побутової адаптації підопічні територіального центру отримують послуги : сантехніка, перукаря, швачки, робітників по дрібному ремонту житла, телерадіоапаратури, ремонту взуття,  послуги пральні, підсобного робітника (розпилювання дров та копку  присадибних ділянок).

До осінньо-зимового періоду  для підопічних територіального центру заготовлено 33 тонни овочів, 19 підопічним, які мають пічне опалення було завезено вугілля та дрова за їхні кошти.   

На базі першої міської поліклініки працює відділення соціально-медичних послуг, де підопічні територіального центру отримують різні види медичних послуг.

З початку 2012 року відділенням надано 9855 медичних послуг                  961 особі, у відділенні працюють : медична сестра з лікувальної фізкультури, дві медичні сестри фізіотерапії, дві медичні сестри з масажу, психолог. Відділення укомплектовано стаціонарною та переносною медичною апаратурою (магніт, дарсонвальд, вітафон, біотрон, електро масажери та інше).    

За 9 місяців 2012 року підопічним територіального центру надано 392468 різних видів послуг, в тому числі :   

соціальними робітниками                                            375085,

медичних послуг                                                               9855,

перукарем                                                                        1391,

швачкою                                                                          1050,

робітником по дрібному

ремонту житла                                                                1200,

робітником по ремонту

телерадіоапаратури                                                         1356,

робітником по ремонту взуття                                           648,

послуги бібліотеки                                                            473,

       послуги пральні                                                                     65,

       підсобним робітником                                                       1167,

автотранспортними послугами

«Соціальне таксі»                                                                178.

  У відділенні соціально-побутової адаптації працює пункт прокату технічних засобів для забезпечення потреб інвалідів та людей з обмеженими фізичними можливостями. Для малозабезпечених громадян Кіровського району м. Кіровограда діє пункт надання гуманітарної допомоги одягом, що був у використанні. З початку року 516 осіб отримали гуманітарну допомогу на суму 38,5 тис.грн. 

Завдяки співпраці з міською радою ветеранів п’яти підопічним територіального центру було надано грошову допомогу по 300 грн. кожному, приурочену до Дня Перемоги, також до цих свят територіальним центром було забезпечено 12 ветеранів Великої Вітчизняної війни чоловічими сорочками.

Працівники територіального центру багато років тісно співпрацюють з міською організацією Товариства Червоного Хреста. Ця співпраця направлена на забезпечення надання медичних послуг для мешканців Кіровського району м. Кіровограда. Також, на базі територіального центру (вул.Шатила,12) працює кімната медико-соціальної допомоги Товариства Червоного Хреста, де медична сестра милосердя вимірює тиск, температуру, виконує маніпуляції за призначенням лікаря.

 Згідно з програмою «Соціальне таксі» у територіальному центрі працює автомобіль ГАЗ 2705 для надання безкоштовних транспортних послуг громадянам з обмеженими фізичними можливостями, які не можуть самостійно пересуватись або пересуваються за допомогою милиць, палиць, візків та інших засобів пересування і перебувають на обліку управління праці та соціального захисту населення виконкому Кіровської районної у                     м. Кіровограді ради, як інваліди I, II, III групи. З початку року 136 осіб отримали 178 автотранспортних послуг.

У територіальному центрі діє постійна виставка робіт художньо-прикладного мистецтва підопічних та працює бібліотека, яка укомплектована 708 томами художньої літератури.

Через відділення соціально – побутової адаптації з підопічними територіального центру було проведено культурно – масові заходи, а саме : святкування Масляної, Дня захисника Вітчизни та оглядова екскурсія              в Дендропарку м. Кіровограда.

 

 

Заступник начальника управління

праці та соціального захисту

населення виконкому –

директор територіального центру                                                    О. Бердніков

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада