Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про надання дозволу опікуну С*** Т.О. зняти з реєстрації місця проживання недієздатну І*** А.І.

 У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 12 грудня 2016 року                                                                             №116

 

Про надання дозволу опікуну

С*** Т.О. зняти з реєстрації

місця проживання недієздатну

І*** А.І.

 

          Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34,   статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 3 статті 67, статтею 71 Цивільного кодексу України, враховуючи висновок опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради (витяг з протоколу від 11 листопада 2016 року № 7), розглянувши заяву опікуна С*** Т** О**, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

        1. Дозволити опікуну С*** Т** О** зняти з реєстрації місця проживання недієздатну І*** А** І** за адресою: м. Кропивницький, проспект ***, буд.23, кор.1, кв.103.

2. Зобов’язати опікуна С*** Т** О**, зареєструвати місце проживання підопічної І*** А.І., за адресою: м. Кропивницький, вул. Чернишевського, буд. 36, Кіровоградський психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням та надати до опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради копії  документів, що підтверджують факт реєстрації недієздатної, в місячний термін.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову опікунської ради при виконавчому комітеті районної у місті ради, голову районної у місті ради Кришка О.В.

 

 

Голова районної у місті ради                                                                   О.Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада