Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення виконкому № 110

У К Р А Ї Н А

Кіровська районна у м. Кіровограді рада Кіровоградської області

Виконавчий комітет

 
 

Р І Ш Е Н Н Я

 
 
 

від 16  жовтня 2012 року                                                                    № 110

 

Про приєднання квартири №14 у

будинку №25 по вул. Пушкіна

до квартального комітету №9 

 

         Розглянувши заяву громадянки Торохтій О.А. (вх. № Т-186 о/п І) від 10.09.2012 року про приєднання належної їй на праві приватної власності квартири №14 у будинку №25 по вул. Пушкіна у м. Кіровограді до квартального комітету №9 Кіровського району м. Кіровограда, клопотання голови квартального комітету №9 Кіровського району м.Кіровограда Панченко В.І., керуючись пунктом 6 розділу 10 обсягів та меж повноважень, які визначені районній у місті раді Кіровоградською міською радою згідно з рішенням від 29.12.2010 року № 65 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою радам Кіровського та Ленінського районів м.Кіровограда шостого скликання та їх виконавчим органам" (зі змінами та доповненнями), статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком районної у місті ради 

 
В И Р І Ш И В:
 

         1. Приєднати до квартального комітету №9 Кіровського району м. Кіровограда квартиру №14 у будинку №25 по вул. Пушкіна у м. Кіровограді, яка належить на праві приватної власності Торохтій Ользі Анатоліївні, відповідно до договору купівлі-продажу від 13.08.2004 року №2395.

        

         2. Відділу комунального господарства виконкому (Павлова) довести це  рішення до відома заявника та голови квартального комітету №9 Кіровського району м. Кіровограда Панченко В.І. 

 
 

Голова районної у місті ради                                                                  О.Рацул

 

a

 sebuah

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада