Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення виконкому № 109

У К Р А Ї Н А

Кіровська районна у м. Кіровограді рада Кіровоградської області

Виконавчий комітет

 
 

Р І Ш Е Н Н Я

 
 
 

від 16  жовтня 2012 року                                                            № 109

 

Про приєднання квартири № 3 у

будинку № 22 по вул.Калініна

до квартального комітету № 13 

 

         Розглянувши колективну заяву громадян Ткаченко В.О. та Ткаченка К.С. (вх. № Кол-179 о/п І)  від 29.08.2012 року про приєднання належної їм на праві приватної спільної часткової власності квартири № 3 у будинку №22 по вул.Калініна у м.Кіровограді до квартального комітету № 13 Кіровського району м.Кіровограда, клопотання голови квартального комітету № 13 Кіровського району м.Кіровограда Жукової Л.О., керуючись пунктом 6 розділу 10 обсягів та меж повноважень, які визначені районній у місті раді Кіровоградською міською радою згідно з рішенням від 29.12.2010 року № 65 "Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою радам Кіровського та Ленінського районів м.Кіровограда шостого скликання та їх виконавчим органам" (зі змінами та доповненнями), статтею 7 Закону України "Про органи самоорганізації населення", статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, статтями 14, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком районної у місті ради 

 
В И Р І Ш И В:
 

         1. Приєднати до квартального комітету № 13 Кіровського району  м.Кіровограда квартиру № 3 у будинку № 22 по вул.Калініна у м.Кіровограді, яка належить на праві приватної спільної часткової власності Ткаченко Валентині Олександрівні та Ткаченку Костянтину Сергійовичу, відповідно до свідоцтва про право власності на житло від 19.03.2008 року  № 46339.

         2. Відділу комунального господарства виконкому (Павлова) довести це   рішення до відома  заявників та голови  квартального комітету № 13  Кіровського району м.Кіровограда Жукової Л.О. 

 
 

Голова районної у місті ради                                                                          О.Рацул

 
 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада