Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про переоформлення особового рахунку на квартиру громадян по комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційна організація № 3» Кіровоградської міської ради»

 У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОНА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

онна у м. Кіровоаді рада Кіровоградської області

РІШЕННЯ

 

від  12 грудня 2016  року                                                               № 109

 

Про переоформлення особового рахунку на квартиру громадян по

комунальному підприємству

"Житлово-експлуатаційна

організація № 3 " Кіровоградської міської ради

 

           Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 106 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», заяви і документи громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», виконавчій комітет районної у місті ради

 

ВИРІШИВ :

 

           Погодити переоформлення особового рахунку двокімнатної квартири  № 57 по вул. С**, 25, житловою площею – 29,40 кв. м (загальною – 42,75 кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача В*** П** Д** (копія свідоцтва про смерть  серія І-ОЛ № ****** від 04 листопада 2016 року) на онука В*** П** С** згідно з договором найму жилого приміщення від 09 листопада 2016 року з В***П.С.

Склад сім’ї – 1 особа.

 

Голова  районної у місті ради                                                                   О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада