Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення виконкому № 1

 У К Р А Ї Н А

Кіровська районна у м. Кіровограді рада Кіровоградської області

Виконавчий комітет

  

 

Р І Ш Е Н Н Я 

 

 

від „22” січня  2014 року                                                                   №1

 

Про підсумки підготовки
цивільного захисту у 2013 році
та завдання на 2014 рік 

         Керуючись частиною 2 статті 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Кодексом цивільного захисту України, заслухавши інформацію головного спеціаліста відділу комунального господарства виконкому  Москаленка М.Г. про підсумки підготовки цивільного захисту у 2013 році та завдання на 2014 рік, з метою підвищення рівня готовності органів управління і сил цивільного захисту району до дій в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період, виконком районної у місті ради         

В И Р І Ш И В: 

1. Інформацію головного спеціаліста відділу комунального господарства виконкому  Москаленка М.Г. про підсумки підготовки цивільного захисту у 2013 році та завдання на 2014 рік  взяти  до  відома.      

2. Затвердити основні напрямки підвищення готовності, підготовки та пріоритетні завдання цивільного захисту Кіровського району м. Кіровограда на 2014 рік  та План основних заходів цивільного захисту Кіровського району м.Кіровограда на 2014 рік (додаються).

3. Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування:  

3.1. Розробити (уточнити) до 20 лютого 2014 року відповідні об’єктові Плани основних заходів цивільного захисту на 2014 рік (далі – Плани) з визначенням конкретних термінів виконання, відповідальних виконавців, обсягів і джерел фінансування.                                          

3.2. Забезпечити постійний дієвий контроль за своєчасним виконанням Планів і наданням звітів головному спеціалісту відділу комунального господарства виконкому щодо їх виконання згідно з Табелем термінових та строкових донесень Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій.                                                                                 

4. Зняти з контролю рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 15 січня 2013 року № 2 „Про підсумки підготовки цивільної оборони в    2012 році та завдання на 2013 рік” як таке, що виконано.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної у місті ради  Рацула О.А. та головного спеціаліста відділу комунального господарства виконкому  Москаленка М.Г.

 

 

Голова районної у місті ради                                                               О. Рацул

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада