Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

рішення

Восьма  сесія Кіровської районної у м. Кіровограді ради

шостого скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15 вересня 2011 року                                                                № 65

 

 

Про внесення змін до рішення  районної

у місті ради від 11 січня 2011 року  № 32

„Про районний у місті бюджет на 2011 рік ”

 

 

Керуючись пунктом 2 статті 41, пунктом 4 статті 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 78 Бюджетного кодексу України, рішеннями Кіровоградської міської ради від 31 травня 2011 року №564 та від 14 вересня 2011року № 753 «Про внесення змін до рішення Кіровоградської міської ради від 29 грудня 2010 року №67 «Про міський бюджет на 2011 рік», враховуючи пропозиції головних розпорядників коштів,  районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Внести зміни до показників районного у місті бюджету, визначених у додатках  1, 2, 3 ,4 та 5 до рішення   Кіровської районної у м. Кіровограді ради від 11 січня 2011 року № 32 «Про районний у місті бюджет на 2011 рік»                          згідно з додатками 1, 2, 3 , 4 та 5 відповідно.

 

2. Додатки   1, 2, 3 , 4 та 5 є  невід’ємною частиною цього  рішення.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної у місті ради з  питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій (Зайченко).

 

 

 

Голова районної у місті ради                                                                  О.Рацул

 

 

ВОСЬМА СЕСІЯ КІРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ У М. КІРОВОГРАДІ РАДИ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ 

 

  

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15  вересня 2011 року                                                                   № 79

 

 

Про проект районної Програми

«Соціальне таксі»

Кіровського району

м. Кіровограда на 2012 рік

 

 

З метою забезпечення більш ефективного використання автомобіля «Соціальне таксі» на території Кіровського району м. Кіровограда, керуючись статтею 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 1 розділу I рішення Кіровоградської міської ради                        від 29.12.2010 року  № 65 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою радам Кіровською та Ленінською районів  м. Кіровограда та їх виконавчим органам», районна у місті рада  

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Погодити проект районної Програми «Соціальне таксі» на 2012 рік (додається). 

 

2. Включити районну Програму «Соціальне таксі» до складу Програми економічного та соціального розвитку Кіровської районної у м. Кіровограді на 2012 рік та направити проект Програми до Кіровоградської міської ради для розгляду та подальшого затвердження.

 

3. Доручити фінансовому відділу районної у місті ради (Соловйова) вийти з клопотанням до Кіровоградської міської ради щодо виділення додаткових коштів до районного у місті бюджету на утримання автотранспорту «Соціальне таксі».

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної у місті ради з питань соціального захисту населення та планування, бюджету, фінансів і інвестицій. 

 

 

Голова районної у місті ради                                                                     О. Рацул

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада