Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №98

 

 

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                               

від «02»  листопада 2021 року                                           №98

 

Про  переоформлення  особових 

рахунків  на квартири громадян

по комунальному  підприємству

,,Житлово-експлуатаційна організація № 3”

Кропивницької міської ради”

           Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 105, 106  Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація № 3»  Міської ради міста Кропивницького»,  заяви  і документи громадян про переоформлення   особових рахунків на квартири, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кропивницької міської ради, виконавчий комітет районної у місті ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити переоформлення особового рахунку на двокімнатну  квартиру      *   по    вул. А*, *,   житловою   площею   - 27,18 кв.м   (загальною – 43,07 кв.м), у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача  О*,     копія    свідоцтва    про  смерть   (серія   І-ОЛ     № *  від   15 грудня  2020 року)  на доньку  Р*,   за згодою усіх дорослих членів сім’ї,  згідно  з договором  найму жилого приміщення  від 21 жовтня  2021 року з Р*.

           Склад сім’ї – 2 особи.

 

2.   Погодити    переоформлення    особового  рахунку на однокімнатну квартиру  № 1*  по вул. Сергія Сєнчєва, *,   корп. *,     житловою  площею   - 17,8  кв.м   (загальною – 29,1  кв.м), у зв’язку із смертю основного квартиронаймача К*, свідоцтво про смерть  ( серія І-ОЛ № *) на сина К*,  за згодою усіх дорослих членів сім’ї,  від   імені     неповнолітніх  дітей  згода  Ч*, як  законного  їхнього  представника,  а  також згідно  з договором  найму    жилого приміщення  від  21 жовтня 2021 року з К*.

Склад сім’ї – 5 осіб.

 

2

3.   Погодити    переоформлення    особового  рахунку на двокімнатну квартиру  № *  по вул. Ш*, *,   житловою  площею   - 27,9  кв.м   (загальною – 49,3  кв.м), у зв’язку із смертю основного квартиронаймача Я*, свідоцтво про смерть ( серія І-ОЛ № * від    12 січня 2021 року) на невістку  Я*,    від   імені     неповнолітньої  дитини  згода Я*,  як  законного  її  представника, а також згідно з договором найму жилого приміщення від   28 жовтня 2021 року з Я*.

Склад сім’ї – 2 особи.

 

 

 

 

Голова районної у місті ради                   Віктор ЗАКАБЛУКОВСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр  ДОВГАЛЬ

56 54 85

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада