Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про перейменування фінансового відділу Кіровської районної у м. Кіровограді ради та затвердження Положення про фінансовий відділ Фортечної районної у м. Кропивницькому ради

У К Р А Ї Н А

 

 

ФОРТЕЧНА  РАЙОННА  У  МІСТІ  КРОПИВНИЦЬКОМУ   РАДА

 

ДЕСЯТА СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 17 березня  2017 року                                                             № 96

 

Про перейменування фінансового відділу

Кіровської районної у м. Кіровограді ради

та затвердження Положення про

фінансовий відділ Фортечної

районної у м. Кропивницькому ради

 

         Керуючись статтями 54, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення районної у місті ради  від 23 грудня 2016 року № 83 «Про зміну назви Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету», районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:

         1. Перейменувати фінансовий відділ Кіровської районної у  м. Кіровограді ради на фінансовий відділ Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

         2. Затвердити Положення про фінансовий відділ Фортечної районної у м. Кропивницькому ради у новій редакції, що додається.

         3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної у місті ради від 25 вересня 2012 року № 139 «Про затвердження Положення про фінансовий відділ Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

        4. Пункт 3 даного рішення набирає чинності з моменту державної реєстрації Положення про фінансовий відділ Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

 

 Голова районної у місті ради                                                        О.Кришко

ДОДАТОК

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада