Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про затвердження Положення про управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради

УКРАЇНА

 

   ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

 

ДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                                                                                     

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 17 березня  2017 року                                                             № 95

 

Про затвердження Положення

про управління соціального

захисту населення виконавчого комітету

Фортечної районної у м. Кропивницькому ради

 

Керуючись статтями 54, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року № 606 „Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної у мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій” та рішення Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 „Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у м. Кропивницькому   радам сьомого скликання та їх виконавчим органам”, враховуючи рішення Кіровської районної у м. Кіровограді ради від 23 грудня 2016 року № 83 «Про зміну назви Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету», районна у місті рада

 

                                                                  В И Р І Ш И Л А :

 

1. Змінити назву юридичної особи з управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради на управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради.

 

2. Затвердити Положення про управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради у новій редакції, що додається.

 

3. Визнати такими, що втратили чинність, рішення районної у місті ради від 26 лютого 2013 року № 169 «Про затвердження Положення про управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради» та від 25 травня 2016 року № 51 «Про внесення змін до Положення про управління соціального захисту населення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

 

4. Пункт 3 цього рішення набирає чинності з моменту державної реєстрації Положення про управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у м. Кропивницькому ради у новій редакції.

 

Голова районної у місті ради                                                           О.Кришко 

 ДОДАТОК

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада