Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №93

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «21» листопада 2019 року                                                        93

 

Про приєднання квартири до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 8

 

           Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 6 частини 7 рішення Кіровоградської міської ради від 10 червня 2016 року № 325 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у                          м. Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам», відповідно до рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 27 серпня 2019 року № 503  «Про зняття з балансу житлово-комунальних підприємств одноповерхових багатоквартирних будинків», розглянувши заяви громадян, згоду квартального комітету № 8 Фортечного району м. Кропивницького (витяг з протоколу № 5 від                          05 листопада 2019 року),  виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет №  8 Фортечного району м. Кропивницького:

 

         квартиру № 2 житлового будинку № 13/6 по вулиці Трикутній                       у м. Кропивницькому, яка на праві приватної спільної часткової власності належить гр. М*** З** Г***, С*** О** В**, С*** В** П**, С*** А** В**, згідно зі свідоцтвом про право власності на житло від 17 березня 2004 року                № 38000, та гр. С*** Л** Г**, згідно зі свідоцтвом про придбання арештованого нерухомого майна з прилюдних торгів від 16 травня 2006 року № 931.

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (Тадеуш А.М.) довести це рішення до відома голови квартального комітету № 8  Фортечного  району м. Кропивницького Панченко Н.Л.

 

2

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (Голуб Т.В.) довести це рішення до відома заявників.

 

 

Голова районної у місті ради                                            О. Кришко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голуб Т.В. 22 97 79

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада