Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №91

 

 

Десята позачергова сесія Кіровської районної у м. Кіровограді ради

шостого скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 1 грудня 2011 року                                                         № 91

 

Про створення комунального закладу

"Центр соціальної реабілітації

(денного перебування) дітей-інвалідів

Кіровської районної у м.Кіровограді ради"

та затвердження його Положення

 

 З метою забезпечення втілення в життя державної соціальної політики, соціального забезпечення та соціального захисту дітей-інвалідів, що потребують додаткової соціальної підтримки, керуючись частиною 2 статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законами України "Про основи соціальної захищеності інвалідів  в Україні",  "Про реабілітацію інвалідів в Україні", наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 13 лютого 2007 року № 48 "Про затвердження Типового положення про центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів" та на виконання рішення Кіровоградської міської ради від 14 вересня 2011 року № 750 "Про внесення змін та  доповнень до рішення Кіровоградської міської ради від                  29 грудня   2010 року № 65", районна у місті рада

 

                                            В И Р І Ш И Л А:

                            

1. Створити комунальний заклад "Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради".

 

2. Затвердити Положення про комунальний заклад "Центр соціальної реабілітації    (денного перебування)   дітей-інвалідів    Кіровської районної у  м. Кіровограді ради", що додається.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної у місті ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту  (Балугланова).

 

 

    Голова районної у місті ради                                                           О. Рацул

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада