Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №90

 У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від «17» жовтня 2017 року № 90

 

Про переоформлення особових рахунків на квартири громадян по

комунальному підприємству

«Житлово-експлуатаційна

організація № 3» Кіровоградської міської ради»

 

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 103, 106, 107 Житлового кодексу Української РСР та розглянувши клопотання комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», заяви і документи громадян про переоформлення особових рахунків на квартири, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна організація №3» Кіровоградської міської ради», виконавчій комітет районної у місті ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити переоформлення особового рахунку двокімнатної квартири № * по вул. В*, *, корп. *, житловою площею – * кв. м (загальною – * кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача Ч* М* В* (копія свідоцтва про смерть серія І-ОЛ № * від *** року) на сина С* Ю* А* згідно з договором найму жилого приміщення від *** року з С*Ю*А*.

Склад сім’ї – * особа.

 

2. Погодити переоформлення особового рахунку однокімнатної квартири № * по вул. К*, *, житловою площею –* кв. м (загальною – * кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку із смертю основного квартиронаймача В* Г* Н* (копія свідоцтва про смерть серія І-ОЛ № * від *** року) на онуку П* Т* М* згідно з договором найму жилого приміщення від *** року з П*Т*М.

Склад сімї – * особа.

 

3. Погодити переоформлення особового рахунку трикімнатної квартири № * по вул. *, *, житловою площею – *кв. м (загальною –* кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку зі смертю основного квартиронаймача Д* Є* П* (копія свідоцтва про смерть серія І-ОЛ № * від *** року) на доньку П* О* Є* за згодою усіх дорослих членів сім’ї, та від імені неповнолітньої дитини згода П*, як її законного представника, а також згідно з договором найму жилого приміщення від *** року з П*О*Є.

Склад сім’ї – * особи.

 

4. Погодити переоформлення особового рахунку однокімнатної квартири № * по вул. В*, *, житловою площею – * кв. м (загальною – * кв. м), з усіма комунальними послугами, у зв’язку із вибуттям основного квартиронаймача Ф* Є* В* до іншого місця проживання: м. Кропивницький, вул. В*, * кв. *, на доньку Ш* А* Д*, за згодою усіх дорослих членів сім’ї та згідно з договором найму жилого приміщення від *** року з Ш*А*Д.

Склад сім’ї – * особи.

 

 

Голова районної у місті ради О.Кришко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Довгаль 56 54 85

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада