Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про умови оплати праці голови Кіровської районної у м. Кіровограді ради Кришка О.В. у 2017 році

 У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ВОСЬМА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23 грудня 2016 року                                                                        № 87

 

Про умови оплати праці

голови Кіровської районної

у м. Кіровограді ради

Кришка О.В. у 2017 році

 

         Керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.    Встановити у 2017 році голові Кіровської районної у м. Кіровограді ради Кришку О.В. такі умови оплати праці:

надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років  у межах фонду заробітної плати;

 

премію відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі виконавчого комітету районної у місті ради та економії коштів на оплату праці, але не менш як 10 відсотків посадового окладу.

 

2. Надати голові Кіровської районної у м. Кіровограді ради Кришку О.В. у 2017 році матеріальну допомогу для оздоровлення та допомогу для вирішення соціально – побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати у межах фонду заробітної плати.

     3. Завідувачу бухгалтерсько – господарського відділу виконкому – головному бухгалтеру Біленькому В.М. вказані вище нарахування проводити з 01 січня 2017 року.

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної у місті ради від 17 березня 2016 року №38 «Про умови оплати праці голови Кіровської районної у м. Кіровограді ради Кришка О.В. у 2016 році».

 

 

Голова районної у місті ради                                                                  О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада