Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №83

 

У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від "19" вересня 2017 року № 83

 

Про стан соціального захисту

малозабезпечених сімей та сімей

з дітьми, мешканців Фортечного

району м. Кропивницького

 

Керуючись статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Бринзи М.А. про стан соціального захисту малозабезпечених сімей та сімей з дітьми, мешканців Фортечного району м. Кропивницького за вісім місяців 2017 року, виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Бринзи М.А. про стан соціального захисту малозабезпечених сімей та сімей з дітьми, мешканців Фортечного району м. Кропивницького взяти до уваги.

 

2. Роботу управління соціального захисту населення виконавчого комітету з питання соціального захисту малозабезпечених сімей та сімей з дітьми, мешканців Фортечного району м. Кропивницького за вісім місяців 2016 року визнати задовільною.

 

 

 

 

 

Голова районної у місті ради О.Кришко

 

 

 

 

Костенко 37 31 92

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про стан соціального захисту малозабезпечених сімей та сімей з дітьми, мешканців Фортечного району м. Кропивницького за вісім місяців 2017 року

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2002 року № 1146 "Про вдосконалення механізму надання соціальної допомоги" та з метою забезпечення належних умов з прийому громадян, які звертаються за призначенням різних видів соціальної допомоги, в центрі по наданню державних допомог управління соціального захисту населення виконавчого комітету працює приймальня громадян.

Прийом громадян ведеться на безперервній основі протягом всього робочого часу за талонам та без них. У приймальні діє телефон "гарячої лінії".

Призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг здійснюється по єдиній заяві за одним пакетом документів.

За вісім місяців 2017 року центром по наданню державних допомог управління соціального захисту населення виконавчого комітету прийнято документи на призначення різних видів соціальної допомоги від 7661 особі.

Станом на 01 вересня 2017 року управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету нараховано та виплачено:

відповідно до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми":

допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами – 361 особі на загальну суму 757,62 тис.грн.,

допомогу при народженні дитини - 5583 особам на загальну суму 52631,07 тис.грн.,

допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку - 1215 особам на загальну суму 135,07 тис.грн.,

допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування - 173 особам на загальну суму 3880,32 тис.грн.,

допомогу на дітей одиноким матерям - 1847 особам на загальну суму 13720,38 тис.грн.,

допомогу при усиновленні дитини - 14 особам на загальну суму 138,46 тис.грн.;

відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" допомогу малозабезпеченим сім'ям - 1195 особам на суму 14440,41 тис.грн.;

відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року № 189 "Про затвердження Порядку призначення і виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме" тимчасову допомогу дітям - 221 особі на суму 995,18 тис.грн.;

відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року №81 "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам - вихователям і прийомним

2

 

батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною":

державну допомогу - 24 сім'ям на суму 1200,67 тис. грн., в тому числі допомога на дітей-сиріт на суму 838,50 тис. грн.;

грошове забезпечення прийомним батькам - на суму 332,89 тис. грн.,

внески до Пенсійного фонду України - 29,28 тис.грн.

Звернень за призначенням одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 року № 268 "Про виплату одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" за вісім місяців поточного року до управління не надходило.

Для вирішення проблем найбільш нужденних громадян, підтримки й соціального захисту малозабезпечених сімей, зниження соціальної напруги серед населення та з метою забезпечення на державному рівні мінімальних соціальних гарантій цільової адресної допомоги та відповідно до рішення

виконавчого комітету районної у місті ради від 20 листопада 2012 року № 124 "Про затвердження Положення про районну комісію з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, при виконавчому комітеті Кіровської районної у м. Кропивницькому ради та її складу" працює районна комісія з питань призначення державної соціальної допомоги. На розгляд комісії у 2017 році було винесено 91 заяву від громадян, за якими, як виняток, призначено державні допомоги.

Спеціалісти центру по наданню державних допомог та державні соціальні інспектори управління на високому професійному рівні забезпечують своєчасне призначення державної соціальної допомоги, постійно проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення щодо надання різних видів державних допомог.

 

 

 

 

Начальник управління

соціального захисту

населення виконавчого

комітету М.Бринза

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада