Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №80

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 серпня 2017 року № 80

 

Про анулювання оригіналу

та видачу дубліката «Свідоцтва

на право власності»

по вул. В*** , **

 

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 19 квітня 2016 року №29 «Про затвердження порядку видачі дублікатів свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомого майна, виданих на підставі рішень виконавчого комітету Кіровської районної у місті Кіровограді ради до 01 січня 2013 року», розглянувши заяву громадянина П*** О*** Б***, виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

 

1. Анулювати оригінал та видати дублікат «Свідоцтво на право власності» від *** року на об’єкт нерухомого майна, що знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. В***, ***, виданого на підставі рішення Кіровоградського міськвиконкому від *** року № ***, на заміну свідоцтва про право на спадщину від ****.

2. Доручити обласному комунальному підприємству «Кіровоградське обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації» (Шихова) здійснити виготовлення дубліката «Свідоцтва на право власності» на об’єкт нерухомого майна, що знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. В***, **.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної у місті ради Кришко О.В.

 

 

Голова районної у місті ради О.Кришко

 

 

Вєтрова 22 97 79

a

 sebuah

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада