Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №80

  

У К Р А Ї Н А

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДИ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21 жовтня 2014 року                                                                      № 80 

                      

Про дотримання мінімальних гарантій в
оплаті праці на підприємствах, в установах
та організаціях Кіровського району м. Кіровограда 

         Керуючись статтею 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Бринзи М.А. про дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах, в установах та організаціях Кіровського району м. Кіровограда за дев’ять місяців 2014 року, виконавчий комітет районної у місті ради                                              

В И Р І Ш И В: 

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Бринзи М.А. про дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах, в установах та організаціях Кіровського району  м. Кіровограда взяти до уваги. 

2. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету (Бринза) продовжити роботу з керівниками підприємств, установ та організацій усіх форм власності і господарювання, які зареєстровані на території району, щодо додержання вимог чинного законодавства про працю. 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету  Бринзу М.А.

 

 

Голова районної у місті ради                                                        С. Горбовський

 

 

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада