Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №78

 УКРАЇНА

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

 

від «22» серпня 2017 року № 78

 

Про затвердження Положення

про організацію роботи служби

«соціальне таксі» територіального

центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

Фортечного району м. Кропивницького

(нова редакція)

 

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про соціальні послуги», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 року №1093 «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 29 грудня 2009 року №1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», рішень районної у місті ради від 23 грудня 2016 року №83 «Про зміну назви Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету», від 11 квітня 2017 року №103 «Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району м. Кропивницького (нова редакція) та Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району м. Кропивницького», виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити Положення про організацію роботи служби «соціальне таксі» територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району м. Кропивницького в новій редакції (додається).

 

2

 

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Кіровської районної у м. Кіровограді ради від 15 травня 2012 року №53 «Про затвердження Положення про організацію роботи служби «соціальне таксі» територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровського району м. Кіровограда».

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету – директора територіального центру Берднікова О.А.

 

 

 

 

 

 

Голова районної у місті ради О.Кришко

 

 

 

Бердніков 37 12 75

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення виконавчого комітету Фортечної районної у

м. Кропивницькому ради

22 серпня 2017 року

______

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про організацію роботи служби «соціальне таксі»

територіального центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

Фортечного району м. Кропивницького

 

 

м. Кропивницький

 

І. Загальні положення

 

 1. Автотранспортне обслуговування службою «соціальне таксі» є одним із видів соціальних послуг, які надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району м. Кропивницького (далі – територіальний центр).

 2. Служба «соціальне таксі» у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики України, рішеннями районної у місті ради та її виконавчого комітету, Положенням про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району м. Кропивницького та Переліком соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фортечного району м. Кропивницького, іншими нормативно-правовими актами та цим Положенням.

 3. Служба «соціальне таксі» утворюється при наявності необхідної матеріально-технічної бази, зокрема автомобіля, який відповідає чинним санітарним і технічним вимогам для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями та обладнаний сходинками.

 4. Спецавтотранспорт знаходиться на балансі територіального центру. Автомобіль служби «соціальне таксі» в неробочий час та вихідні дні повинен перебувати на території подвір’я адміністративного приміщення в якому розташований виконавчий комітет районної у місті ради за адресою: вул. Гоголя, 28.

 5. Службу «соціальне таксі» утворено в структурі територіального центру та безпосередньо функціонує при відділенні денного перебування.

 6. Для отримання права на користування послугою служби «соціальне таксі» громадянину необхідно надати перелік документів, передбачених для громадян, які мають право на отримання послуг у цьому відділенні.

 7. Утримання та експлуатація автомобіля служби «соціальне таксі» здійснюється за рахунок коштів, передбачених в кошторисі установи.

 

II. Мета та завдання служби «соціальне таксі»

 

  1. Служба «соціальне таксі» діє з метою усунення обмежень життєдіяльності шляхом перевезення спецавтотранспортом для громадян похилого віку, інвалідів (які досягли 18 років), хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не можуть самостійно пересуватися або пересуваються за допомогою палиць, милиць, візків.

 

2

 

 1. Основними завданнями служби «соціальне таксі» є: забезпечення, у межах своїх повноважень, реалізації державної соціальної політики у сфері соціальної допомоги інвалідам та створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями, підвищення рівня мобільності людей з обмеженими фізичними можливостями шляхом надання їм спеціалізованих послуг з транспортування.

 2. Основною метою служби «соціальне таксі» є поліпшення соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, які не можуть самостійно пересуватися або пересуваються за допомогою милиць, палиць, візків.

 

III. Порядок прийому заявок та умови

використаним автотранспорту

 

 1. Замовлення при наданні соціальних послуг спецавтотранспортом приймаються від громадян за три дні до виїзду. Заявки на обслуговування службою «соціальне таксі» приймаються та здійснюються з понеділка по п’ятницю (з 8.00 до 17.00) (в телефонному режимі) від інвалідів, які досягли 18 років, які не можуть самостійно пересуватися або пересуваються за допомогою милиць, візків, та членів родини таких осіб не менш ніж за 1 день до виїзду за вказаною адресою.

 2. Виїзд автомобіля служби «соціальне таксі» проводиться протягом робочого дня щоденно, крім вихідних та святкових днів за графіком.

 3. Заявки реєструються працівником територіального центру в журналі замовлень, в якому зазначається: порядковий номер реєстрації, дата прийняття замовлення, прізвище, ім'я, по-батькові заявника, місце проживання, номер телефону, статус громадянина та місце і час перевезення.

 4. Надання послуг службою «соціальне таксі» проводиться відповідно до черговості прийнятих заявок. Перевага надається заявникам, котрі повинні дістатись до медичних закладів.

 5. Спецавтотранспорт використовується виключно за призначенням, в межах міста Кропивницького, при необхідності у супроводі члена сім’ї замовника послуги або соціального робітника.

 6. Спецавтотранспорт використовується для перевезення громадян до установ, організацій різної форми власності та підпорядкування, банківських, соціальних та медичних установ, протезно-ортопедичних підприємств, органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, але не більше трьох разів на місяць.

 7. Виконавець послуги «соціальне таксі» оформляє маршрутні листи. У маршрутному листі водія має бути підпис отримувача про надану соціальну послугу та виконану заявку.

3

 

18. Громадяни зобов'язані ввічливо і коректно ставитися до робітників територіального центру при отриманні послуги служби «соціальне таксі» та дотримуватись правил та графіку роботи територіального центру.

 1. Автотранспортні послуги службою «соціальне таксі» не надаються в разі грубого, неетичного ставлення до працівників територіального центру.

 2. Послуги служби «соціальне таксі» надаються безкоштовно три рази на місяць.

 3. У разі потреби отримувача скористатися автотранспортом більше, ніж три рази на місяць, кожне наступне замовлення оплачується згідно з встановленими тарифами через банківські установи.

 4. Питання, не врегульовані Положенням, вирішуються завідувачем відділення денного перебування в межах законодавства України.

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада