Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про звернення депутатів Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання до міського голови м. Кропивницького та Кіровоградської міської ради щодо виділення приміщення для проведення пленарних засідань районної у місті ради

  

У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

 

ШОСТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22  листопада 2016 року                                                                      №  78

 

Про звернення депутатів Кіровської

районної у м. Кіровограді ради

сьомого скликання до міського голови

м. Кропивницького та Кіровоградської

міської ради щодо виділення

приміщення для проведення пленарних

засідань районної у місті ради

 Керуючись статтею 144 Конституції України, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна у місті рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити звернення депутатів Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання до міського голови м. Кропивницького та Кіровоградської міської ради щодо виділення приміщення для проведення пленарних засідань районної у місті ради.

 

2. Направити його до міського голови м. Кропивницького та Кіровоградської  міської ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної у місті з питань дотримання прав людини, законності, громадського порядку, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту (Жарова).

 

Голова районної у місті ради                                                           О. Кришко

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання до міського голови м. Кропивницького та Кіровоградської міської ради щодо виділення приміщення для проведення пленарних засідань районної у місті ради

  

У зв’язку з тим, що  Кіровська районна у м. Кіровограда рада не має власного залу для проведення пленарних засідань районної у місті  ради, як правило пленарні засідання районної у місті ради відбуваються у кімнатах 215 або 426 Кіровоградської міської ради, що  причиняє незручності як депутатам районної у місті ради так і членам територіальної громади, які виявили бажання бути присутніми на пленарному засіданні районної у місті ради. Крім того, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено, що рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, результати якого підлягають розміщенню на офіційному сайті ради в день голосування.

 

Враховуючи те, що районна у місті рада не має електронної системи голосування, депутатами районної у місті ради було обрано процедуру відкритого поіменного голосування паперовими картками та заповнення протоколу поіменного голосування з подальшим його оприлюдненням на сайті районної у місті ради. Визначена процедура поіменного голосування займає від 15 до 20 хвилин з одного питання, що значно затягує тривалість пленарних засідань районної у місті ради.

 

У зв’язку з викладеним вище, депутати Кіровської районної у місті Кіровограді ради звертаються до Вас з проханням надати можливість проведення пленарних засідань районної у місті ради у депутатській кімнаті Кіровоградської міської ради з використанням електронної системи голосування «РАДА - В» і відеотрансляції, що значно підвищить якість проведення пленарних засідань та скоротить витрати часу на розгляд питань порядку денного, а також надасть можливість кожному мешканцю Фортечного району м. Кропивницького  приймати активну участь у житті району.

 

 

Депутати Кіровської районної

у м. Кіровограді ради сьомого скликання

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада