Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №77

 У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від "22" серпня 2017 року № 77

 

Про внесення змін до Порядку

використання коштів районного

у місті бюджету на надання інших,

передбачених законодавством пільг

за рахунок іншої субвенції з міського

бюджету

 

Керуючись статтями 52, 59, 64 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", враховуючи лист Кіровоградської обласної державної адміністрації від 10 серпня 2017 року № 01-19/435/4 "Про відшкодування вартості проїзних квитків", рішення Кіровської районної у м. Кіровограді ради від 23 грудня 2016 року № 83 "Про зміну назви Кіровської районної у м. Кіровограді ради та її виконавчого комітету" та розпорядження голови районної у місті ради від 05 січня 2017 року "Про зміну назви районної у місті ради та її виконавчого комітету", виконавчий комітет районної у місті ради

 

В И Р І Ш И В :

 

Внести зміни до Порядку використання коштів районного у місті бюджету на надання інших, передбачених законодавством пільг за рахунок іншої субвенції з міського бюджету, затвердженого рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 19 квітня 2016 року № 33, а саме:

1. Слова "Кіровська районна у м. Кіровограді рада" у всіх відмінках замінити на слова "Фортечна районна у м. Кропивницькому рада" у відповідних відмінках.

2. Пункт 3.4 викласти у такій редакції: "Відшкодування один раз на рік вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України та у зворотному напрямку громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1 та 2 здійснюється відповідно до статей 20, 21 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" за місцем реєстрації громадян у Фортечному районі м. Кропивницького на підставі проїзних квитків, пред’явлених до управління.

При цьому сума відшкодування вартості проїзду залізничним транспортом не повинна перевищувати вартості проїзду у плацкартному або купейному вагоні, а також у вагонах другого класу швидкісного поїзду. ".

 

 

 

Голова районної у місті ради О. Кришко

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада