Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради»

 У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

  

ШОСТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 листопада 2016 року                                                                       № 75

Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради»

        Керуючись частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 3 та 10 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні», частиною третьою статті 5Закону України «Про соціальні послуги»,  наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 10 грудня 2007 року № 637 «Про затвердження типових штатів центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та центру професійної реабілітації інвалідів системи органів праці та соціального захисту населення», наказом Міністерства соціальної політики України від 09 жовтня 2013  № 653 «Про затвердження Типового положення про відділення денного догляду для дітей-інвалідів», Положенням про комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради», затвердженим рішенням районної у місті ради від 17 березня 2016 року № 31,враховуючи службову записку директора комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» Місюні Л.В. від 04 жовтня 2016 року, районна у місті рада

  

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити структуру та штатну чисельність комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради» згідно з додатком.

 

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної у  місті  ради від 03 березня 2016 року № 29 «Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради».

3. Це рішення набуває чинності з 22 листопада  2016 року. 

  

Голова районної у місті ради                                                                    О. Кришко

 

Додаток

до рішення Кіровської

районної у м. Кіровограді ради

22   листопада   2016 року № 75

 

Структура та штатна чисельність

комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської  районної у м. Кіровограді ради»

 

з/п

Назва відділення( відділу)

 

Кількість штатних одиниць

1.

Адміністрація

4

2.

Відділення соціальної реабілітації

4

3.

Відділення психолого-педагогічної реабілітації

6,5

4.

Відділення медичного спостереження

5,5

5.

Відділ господарського обслуговування Центру

6,5

 

    РАЗОМ

26,5

 

 

Голова районної у місті ради                                                                 О. Кришко

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада