Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Рішення №63

 

У К Р А Ї Н А

ФОРТЕЧНА РАЙОННА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «21» липня 2020 року                                                                         63

 

Про приєднання квартир до території,

у межах якої діє квартальний комітет № 19

 

           Керуючись статтями 14, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 7 Закону України «Про органи самоорганізації населення», статтею 150 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 6 частини 7 рішення Кіровоградської міської ради від 10 червня                  2016 року № 325 «Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кіровоградською міською радою Кіровській та Ленінській районним у                          м. Кіровограді радам сьомого скликання та їх виконавчим органам», відповідно до рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від                 27 серпня 2019 року № 503 «Про зняття з балансу житлово-комунальних підприємств одноповерхових багатоквартирних будинків», розглянувши заяви гр. І. С* від 07 липня 2020 року вх. № С-* о/п та № С-* о/п, згоду квартального комітету № 19 Фортечного району м. Кропивницького (витяг з протоколу № 9 від 07 липня 2020 року), виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

 

         1. Приєднати до території, у межах якої діє  квартальний комітет №  19 Фортечного району м. Кропивницького, квартири № * та № * житлового будинку № 37 по вулиці Поповича у м. Кропивницькому, які на праві приватної                    власності належать гр. С*, згідно з договором   купівлі-продажу від 01 червня 2007 року № * та рішення Ленінського районного суду м. Кіровограда від 22 лютого 2006 року.

                                              

         2. Організаційному відділу виконавчого комітету районної у місті ради (ТАДЕУШ) довести це рішення до відома голови квартального комітету               № 19  Фортечного  району м. Кропивницького В. ДОДОЛІНІЙ.

 

         3. Відділу кадрового та правового забезпечення виконавчого комітету районної у місті ради (ГОЛУБ) довести це рішення до відома заявника.

 

Голова районної у місті ради                                         Олександр КРИШКО

Вікторія Жовнірович  22 97 79

 

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада