Виконавчі органи
районної у місті ради

... усі фото

Про звернення депутатів Кіровської районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики щодо встановлення мораторію на вве

 У К Р А Ї Н А

 

КІРОВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДА

                                                          

 

ПЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 10  серпня  2016  року                                                                   № 63

 

Про звернення депутатів Кіровської

районної у м. Кіровограді ради сьомого скликання

до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів

України та Національної комісії,

що здійснює державне регулювання у сфері

енергетики щодо встановлення мораторію

на введення з 01 липня 2016 року

в дію підвищених цін і тарифів

для населення на житлово-комунальні

послуги у Фортечному районі м. Кропивницького

 

Керуючись статтями 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 13 Закону України "Про ціни і ціноутворення", з метою забезпечення соціального захисту населення, дотримання Конституції України, основних принципів державного регулювання цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, недопущення загострення суспільної напруги серед населення Фортечного району м. Кропивницького, районна у місті рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити звернення депутатів Кіровської районної у м. Кіровограді ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України  та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики щодо встановлення мораторію на введення з 01 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги у Фортечному районі м. Кропивницького.

2. Направити його до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

       3. Оприлюднити звернення шляхом опублікування на офіційному сайті районної у місті ради та в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію

районної у місті ради сьомого скликання з  питань житлово-комунального господарства, охорони природного середовища, запобігання надзвичайних ситуацій, транспорту та енергозбереження (Андреєв).

 

 

Голова районної у місті ради                                                              О. Кришко

ДОДАТОК

2011 © Кіровська районна у м.Кіровограді рада